بغض کاپیتان و روزهای مه آلود تراکتور
بغض کاپیتان و روزهای مه آلود تراکتور

حال و روز تراکتور به عنوان پرطرفدارترین تیم ورزشی شمالغرب و یکی از سه تیمی که در جای‌جای ایران هوادار دارد تفاوت چندانی با آب و هوای آلوده این‌روزهای تبریز ندارد.✍️ مهران عباسپور: حال و روز تراکتور به عنوان پرطرفدارترین تیم ورزشی شمالغرب و یکی از سه تیمی که در جای‌جای ایران هوادار دارد تفاوت چندانی با آب و هوای آلوده این‌روزهای تبریز ندارد.

▪️کوچ نابهنگام سرمربی و متعاقب آن، استعفای مدیرعامل، حاصل فعل‌و‌انفعالات هفته اخیر تیم بوده که متأسفانه رفتار غیرحرفه‌ای مسئولین تیم در درز اظهارات مالک باشگاه در یک فضای احساسی، موجب تشدید جو یأس‌آلود هواداران تیم شد.

▪️در بطن لیگ اما حضور ساکت الهامی به عنوان مسئول فنی جدید تیم و تلاش بزرگان تیم در روحیه‌بخشی و احیای روحیه‌ی بازیکنان جوان‌تر تا حدی جواب داد و تراکتور در یک بازی حساس و نفس‌گیر توانست بر حریف جان‌سخت خود یعنی فولاد خوزستان با نتیجه یک بر صفر غلبه کند.

▪️این برد شاید تا حدود زیادی در تعدیل فضای حاکم بر تیم موثر بوده، ولی آنچه مسلم است مالکیت و کادر سرپرستی باشگاه بایستی هرچه سریعتر در مورد مسائل و مشکلات اساسی این تیم محبوب به فکر چاره اندیشی باشند.

▪️در حال حاضر مهم‌ترین چالش‌های تراکتور انتخاب مدیرعامل ورزشی و قدرتمند، جذب سرمربی با دانش فنی بالا و با انگیزه و ترمیم نقاط ضعف تیم خصوصاً در مرکز خط دفاعی و مهاجم نوک هستند که بایستی مد نظر مالک و کادر مدیریتی این تیم قرارگیرند و مهمتر از موارد فوق جمع کردن حواشی اطراف تیم و سکوهاست که حتی موجب بغض کاپیتان شریف و محجوب این تیم در بازی با فولاد گردید.
.

  • نویسنده : مهران عباسپور